Viking Genetics

Kā kooperatīvs uzņēmums VikingGenetics pieder 20 000 piena un liellopu audzētājiem Dānijā, Zviedrijā un Somijā. Tas ir pasaules mēroga uzņēmums, un pašlaik nodarbina 155 cilvēkus sešās valstīs. Darbinieki, kuri aizraujas ar govīm, ģenētiku un kvalitatīviem produktiem, ir Viking Genetics biznesa stūrakmens.

Uzņēmums koncentrējas uz dzīvnieku labturību, pārtikas nodrošinājumu un ietekmes uz klimatu samazināšanu visā tā ražošanas ķēdē. Notiek sadarbība ar universitātēm, pētniecības organizācijām un ekspertiem visā pasaulē, lai sniegtu saviem klientiem rīkus un tehnoloģijas labāko buļļu atlasei. Rezultāti sakņojas ilgtermiņa attiecībās ar lauksaimniekiem un ciešajā saiknē starp izpēti un jauninājumu ieviešanu praksē.

VikingGenetics palīdz pabarot pasaules populāciju un uzturēt dabas resursus, audzējot veselīgas, efektīvas govis, kas nesagādā problēmas. Uzņēmums piedāvā zinātniski pamatotu liellopu ģenētisko materiālu un arī risinājumus progresīviem piena un liellopu gaļas ražotājiem visā pasaulē. Mērķis ir palīdzēt lauksaimniekam sasniegt biznesa mērķus, ilgtspējīgi saimniekot un baudīt dzīvi.

Uzņēmums pastāvīgi meklē jaunus risinājumus piena un gaļas liellopu audzētāja izaicinājumiem. Visi jauninājumi ir balstīti uz zinātniskiem datiem un faktiem. Ar veselīgākām govīm iespējams sasniegt efektīvu, ilgtspējīgu un ienesīgu ražošanu.

Ziemeļvalstīs gadu desmitiem tiek reģistrēts VikingHolstein, VikingRed, VikingJersey, krustojumu un citu šķirņu veselība un sniegums. Šis darbs ir uzlabojis visu minēto šķirņu veselību, reprodukciju, piena ražošanu, barības izmantošanas efektivitāti un ilgmūžību. Šodien Ziemeļvalstu datu sistēmā katru gadu tiek reģistrēts vairāk nekā 900 000 govju, tā nodrošinot vispilnīgāko kopvērtējuma indeksu pasaulē. VikingGenetics lielo datu kopumu pārvērš precīzās un uzticamās audzēšanas programmās. Izmantojot datus un uz zinātni balstītu ģenētiku, piensaimnieki iegūst iespēju samazināt antibiotiku un hormonu lietošanu un sasniegt vislielāko mūža ražību uz vienu govi. Uzņēmums palīdz piensaimniekiem iegūt dzīvniekus, kas dzīvo ilgi un veselīgi, padarot biznesu rentablu, ilgtspējīgu un patīkamu.

VikingGenetics apņemšanās ir vadīt piena un liellopu gaļas nozari, meklējot risinājumus metāna emisiju samazināšanai un ilgmūžīgu, klimatam draudzīgu govju audzēšanai.

Saite uz mājaslapu.